WAKACJE W KRAINIE SŁOŃCA- BUŁGARIA- Obóz młodzieżowy Wyróżniony

WĘGRY - BUŁGARIA

wypoczynek i zwiedzanie 

14 DNIOWY OBÓZ MŁODZIEŻOWY 

SŁONECZNY BRZEG - jest jednym z najbardziej nowoczesnych kurortów w Bułgarii, odwiedzany przez  turystów z całego świata. Położony wzdłuż pięknej piaszczystej plaży i niedaleko najstarszego, położonego na półwyspie miasta Nessabar. Słoneczny Brzeg razem z Nessabarem tworzy kompleks wypoczynkowo - uzdrowiskowy. Kurort Słonecznego Brzegu jest jednak z pewnością znany z niezliczonej ilości dyskotek, hoteli i atrakcji wodnych. Długa promenada wzdłuż plaży tętni życiem, oferując  liczne atrakcje.

Hotel CLUB STAR 3***  -   MIĘDZYNARODOWE CENTRUM MŁODZIEŻOWE, które znajduje się w południowej części kurortu Słoneczny Brzeg, w odległości 300 metrów od piaszczystej plaży. W pobliżu słynnej plaży Cacao Beach.  Do dyspozycji obozowiczów: 2 baseny (18 x 9 m, gł 1.80 m i 9 x 3,50 m ) boiska do gry w siatkówkę i piłkę nożną, duża sala z parkietem i lustrami do zajęć tanecznych, sale animacyjne: filmowa, telewizyjna i do zajęć integracyjnych, scena estradowa z nagłośnieniem. Pokoje typu Studio: 2+2 ze wspólną łazienką i 2+2+2 z 2 łazienkami wyposażone w szafę, szafki nocne, krzesła, balkon. W każdym apartamencie znajduje się lodówka i  TV  do wpólnego użytkowania. Internet( płatny).Teren hotelu jest ogrodzony i pilnowany ochronę 24 na dobę. Opieka medyczna znajduje się na terenie obiektu. W strefie plażowej i na basenie czuwają ratownicy. Parasole przy basenie bezpłatne.

PROGRAM POBYTU OBOZU:

1 DZIEŃ – wyjazd z Legnicy w godzinach wieczornych, przejazd nocny na WĘGRY.

2 DZIEŃ – przyjazd do ► CSERKESZOLO – Miasta położonego na terenie Wielkiej Niziny Węgierskiej, około 30 km na południe od Szolnok. Pobyt rekreacyjny  9 godzinny na basenach termalnych. Następnie przejazd nocny do Słonecznego Brzegu.

3 DZIEŃ- przyjazd w godz. południowych, obiad, zakwaterowanie w HOTELU CLUB STAR 3***, spotkanie organizacyjne, kolacja, nocleg.

3 - 13 DZIEŃ – 11 dniowy pobyt w Hotelu Club Star  3***  W  Słonecznym Brzegu z wyżywieniem - 4 posiłki dziennie w formie bufetu z napojami.

REALIZACJA PROGRAMU:

→ BUŁGARSKI PROGRAM ANIMACYJNY: nauka tańca, warsztaty artystyczne- body art, wykład języka bułgarskiego, show parodia, gry między grupami młodzieżowymi, Aquaaerobic w basenie. Codzienne wieczorne spektakle, festiwale i dyskoteki.

→ PONADTO: ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE: piłka siatkowa, piłka wodna, badminghton, KAPIELE MORSKIE, AQUAAEROBIK,  PLAŻOWANIE, WYPOCZYNEK, GRY I KONKURSY, DYSKOTEKI, OLIMPIADA SPORTOWA, BUDOWA RZEŹB NA PIASKU, WYBORY KRÓLA I KRÓLOWEJ OBOZU, QUIZ WIEDZY O BUŁGARII, SPACERY PO UROKLIWYM MIASTECZKU.

→ WYCIECZKA NA MIEJSCU: NESSEBAR-   jest jednym z najbardziej popularnych miast w południowej części bułgarskiego wybrzeża. Kamienne uliczki, średniowieczne kościoły i drewniane domy z XIX wieku tworzą uroczą atmosferę tego starego miasta.

13 DZIEŃ-  wykwaterowanie z hotelu, suchy prowiant na drogę, przejazd do SERBII- krótkie zatrzymanie w BELGRADZIE- Spacer po Starówce Miasta z przewodnikiem. Przejazd na nocleg tranzytowy, obiadokolacja, nocleg.

14 DZIEŃ- śniadanie, przejazd do BUDAPESZTU- stolicy Węgier, wjazd na Wzgórze Zamkowe oraz na Wzgórze Galerta i rejs statkiem po Dunaju. Wyjazd do Polski.

15 DZIEŃ- Przyjazd w godzinach  wczesnorannych.

ŚWIADCZENIA:

▪ Przejazd autokarem z klimatyzacją

▪ 11  dniowy pobyt w hotelu CLUB STAR 3***- 10 nocy. Pokoje typu Studio 2+2 z 1 łazienką i 2+2+2 – z 2 łazienkami

▪ Wyżywienie  4 x dziennie: 10 śniadań- bufet, 10 obiadów- bufet, 10 podwieczorków, 10 kolacji- bufet. Woda dostępna przez cały dzień z automatu.

▪ Suchy prowiant na drogę powrotną

▪ 1 nocleg tranzytowy w SERBII z 2 posiłkami ( śniadanie i obiadokolacja)

▪  Realizacja bogatego programu podczas pobytu (codzienne animacje, zajęcia sportowe, edukacyjne)

▪ Wycieczki z biletami wstępu i przewodnikami miejscowymi:

  • 9 godzinny pobyt na basenach termalnych w CSERKESZOLO- WĘGRY
  • Zwiedzanie NESSEBERU, BELGRADU I BUDAPESZTU z rejsem po Dunaju

▪ Opieka kadry pedagogicznej doświadczonej w pracy z młodzieżą

  • DYSKOTEKI W HOTELU

▪ Ubezpieczenie NNW + KL, opieka medyczna – w hotelu

 

CO ZWIEDZAMY : 

BASENY CSERKESZOLO – Cserkeszolo znajduje się  około 120 km od Stolicy Węgier i jest to najbardziej rozwijający się  region w południowej części kraju znany głównie  z termalnych źródeł.Dzięki wysokiemu stężeniu chemicznego  wody posiada ona właściwości lecznicze i ma korzystny wpływ na zaburzenia ruchowe, choroby kręgosłupa, dolegliwości oddechowe i problemy skórne.  Kompleks basenowy to nie tylko wody lecznicze ale także rekreacja i aktywny wypoczynek:  19 basenów, saun, zjeżdżalni, boisk sportowych do piłki nożnej, siatkówki plażowej, piłki ręcznej i pól golfowych.

NESSEBER- jest jednym z najbardziej popularnych miast w południowej części bułgarskiego wybrzeża. Kamienne uliczki, średniowieczne kościoły i drewniane domy z XIX wieku tworzą uroczą atmosferę tego starego miasta. zwiedzanie starej części miasta Nessebar oraz czas wolny w mieście.

BELGRAD- a właściwe Beograd, czyli Biały Gród to miasto położone przy ujściu Sawy do Dunaju, niedaleko Doliny Morawskiej, niegdyś ważnego miasta na trasie „szlaku stambulskiego”. Obecnie to jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych, kulturowo-naukowych w Serbii i Czarnogórze. To miasto urzeknie swoim pięknem każdego turystę. W drodze powrotnej - spacer z przewodnikiem po Starówce Miasta.

BUDAPESZT-  Stolica Węgier, nie bez powodu uważana za jedną z najpiękniejszych w Europie. Magiczne miasto, które warte jest poznania. Leży nad rzeką Dunaj, która dzieli go na dwie części prawobrzeżną, pagórkowatą Budę i lewobrzeżny, nizinny Peszt. Zwiedzanie z przewodnikiem: Wjazd na Wzgórze Zamkowe, skąd rozpościera się piękna panorama miasta, przejazd na Wzgórze Galerta, Rejs statkiem po Dunaju.

 

UWAGI: Każde dziecko, które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!!! OBOWIĄZKOWA OPŁATA HOTELOWA- 10 EUR/OS POBIERANA NA MIEJSCU.Należy zabezpieczyć dzieci po ok. 10 euro na kupno lunchu, wody- podczas pobytu na Basenach termalnych na Węgrzech oraz podczas zwiedzania Belgradu i Budapesztu. Zalecamy również posiadanie karty EKUZ (Karta Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego wydawanej w oddziałach wojewódzkich NFZ). Euro można przeliczać na PLN na kurs dnia wpłaty. Cena skalkulowana jest przy kursie euro 4,2988.

 

Dodatkowe informacje

  • Cena: 1350 zł +250 €
  • Data wyjazdu: środa, 01 lipiec 2020
  • Data powrotu: wtorek, 14 lipiec 2020
Wyświetlony 1108 razy