OBÓZ MŁODZIEŻOWY W CHORWACJI Wyróżniony

WAKACJE W CHORWACJI 

W KRAINIE MORZA I GÓR

DRAGE- to malownicza miejscowość położona w samym sercu Dalmacji, w pobliżu Zadaru, Biogradu, Szybenika. Dodatkowym atutem lokalizacji jest fakt, iż Drage jest otoczone perłami bogactwa naturalnego Chorwacji – Park Narodowy „Kornati”, Park Narodowy „Wodospady Krka” oraz Park Przyrody „Jezioro Vransko”. Czyste morze, przystępne plaże, atmosfera tradycyjnej Dalmacji to tylko namiastka tego, co tak naprawdę wypoczynek w miejscowości Drage czyni wyjątkowym i niezapomnianym. Miejscowość posiada łatwo przystępne, bezpieczne plaże żwirowe, które nawet w sezonie nie są zbyt zatłoczone i głośne.

PENSJONAT „GALEB”  znajduje się w niewielkiej miejscowości Drage,  oddalony od morza i żwirowej plaży o 500 metrów. W obiekcie znajdują się pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym z balkonem lub tarasem. Wyposażone są standardowo w szafę, krzesła, stolik. Obiekt posiada na parterze dużą klimatyzowaną restaurację, na pierwszym piętrze znajduje się sala wielofunkcyjna do organizowania dyskotek i duży taras. Obok pensjonatu jest parking, boisko do siatkówki oraz stoły do ping-ponga

PROGRAM POBYTU OBOZU:

1 dzieńwyjazd w godz. wieczornych, przejazd do Chorwacji.

2 dzień – Przyjazd do PLITVICKICH JEZIOR - spacer po Narodowym Parku wśród 16-stu turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą licznymi wodospadami. Przejazd do DRAGE, zakwaterowanie w pensjonacie GALEB, obiadokolacja, nocleg.

3 - 9 dzień - REALIZACJA PROGRAMU: ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE – piłka nożna, koszykówka, piłka siatkowa, piłka wodna, tenis stołowy, badminghton. *KĄPIELE MORSKIE, PLAŻOWANIE, GRY I KONKURSY, DYSKOTEKI - 3 x w turnusie

*WYCIECZKI NA MIEJSCU W CENIE

ZADAR - miasta którego początki sięgają IX wieku p.n.e. - spacer po promenadzie portu pięknie usytuowanego pod murami Starówki, Kościół św. Donata dziś służy jako sala koncertowa, Katedra z XII największa w Dalmacji.

REJS PO PARKU NARODOWYM WYSP KORNATI z picnikiem- Obszar Parku Narodowego Kornati został ogłoszony cudem przyrody i pełni funkcje naukową, kulturalna, kształcącą oraz wczasową. Całodzienna wyprawa statkiem z piknikiem i możliwością kąpieli w jeziorze w trakcie postoju statku.

10 dzień - śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu, odpoczynek nad morzem i  kąpiele morskie,  lunch, obiadokolacja, wyjazd  z Chorwacji. Przejazd nocny.

11 dzień- przyjazd do Polski w godzinach rannych.

ŚWIADCZENIA:

▪ Przejazd autokarem  z klimatyzacją

▪ 9  dniowy pobyt w pensjonacie GALEB  - 8 nocy

▪ Wyżywienie  3 x dziennie: w pensjonacie: 8 śniadań, 9 obiadokolacji- w formie bufetu z wodą,  8 lunchów w barze przy plaży.

▪ Suchy prowiant na drogę powrotną

▪  Realizacja programu podczas pobytu (zajęcia sportowe: turnieje i olimpiady, gry i zabawy integracyjne )

▪ Wycieczki z biletami wstępu w cenie oraz przewodnikami miejscowymi:

  • PLITVICKIE JEZIORA, REJS PO PARKU NARODOWYM KORNATI, ZADAR.

▪ Opieka kadry pedagogicznej doświadczonej w pracy z młodzieżą

▪ DYSKOTEKI W HOTELU

▪ Ubezpieczenie NNW + KL, opieka medyczna - na wezwanie

▪ Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

 

UWAGI: Każde dziecko, które wyjeżdża na kolonię lub obóz za granicą musi posiadać ważny DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT. Kwota Euro może być przeliczana na  PLN wg kursu złotego w dniu wpłaty. Obowiązkowa taxa klimatyczna- 8 €/ osobę/ pobyt.

*WYCIECZKA FAKULTATYWNA: TROGIRU I SPLITU - 35 euro/ os.

 

    

 

Dodatkowe informacje

  • Cena: 1300 zł + 250 €
  • Data wyjazdu: wtorek, 28 lipiec 2020
  • Data powrotu: piątek, 07 sierpień 2020
Wyświetlony 133 razy