Wczasy w Jarosławcu

WCZASY DLA SENIORA Z REAHABILITACJĄ

OŚRODEK "BARKA" JAROSŁAWIEC  

JAROSŁAWIEC- Położony  na północy Polski między Darłowem a Ustką w samym sercu środkowego wybrzeża,  na zagłębionym w Bałtyk półwyspie, zwanym „Półwyspem Słońca”. JAROSŁAWIEC jest daleko wysunięty w morze, co  zapewnia  najczystszą klasę czystości wody na wybrzeżu, które zostało wyróżnione Błękitną Flagą 2012 przez Jury Międzynarodowe. Miejscowość  jest uroczą wioską rybacką otoczoną pięknymi lasami i dwoma dużymi jeziorami, przyciąga turystów urokiem plaż, klimatem i jakością wód kąpieliska morskiego.

OW BARKA-  Składa się z budynku głównego znajdującego się w centrum Jarosławca w odległości 200 m od morza oraz strefy leśnej z nowymi drewnianymi domkami na ogrodzonym i zielonym terenie z bezpośrednim przejściem do morza. Zakwaterowanie po 2, 3 osoby w domku z łóżkami pojedynczymi z pełnym węzłem sanitarnym, TV i tarasem. Do dyspozycji na terenie jest świetlica ze sprzętem rekreacyjnym i RTV, sala do organizowania dyskotek i karaoke, boiska do gry w piłkę nożną, koszykową i siatkową, plac zabaw, miejsce na ognisko, basen kryty z podgrzewaną wodą- w bliskiej odległości ośrodka, piłkarzyki, bilard, stoły do ping-ponga.

www.barka-jaroslawiec.pl 

 

                      CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie po 2/3 osoby w domkach drewnianych (ogrzewanych) z pełnym węzłem sanitarnym i TV - 13 NOCY

▪ PEŁNE WYŻYWIENIE- 3 X DZIENNIE w formie bufetu

▪ Opieka medyczna przez całą dobę

▪ dwie serie zabiegów terapeutycznych w turnusie wg wskazań lekarza

▪ Zabiegi indywidualne: masaż w fotelu, inhalacje, lampa sollux

▪ Zabiegi Grupowe: gimnastyka, nordic walking

▪ korzystanie z basenu krytego raz dziennie

▪ wycieczki piesze po okolicy

▪ wieczorki taneczne co drugi dzień

▪ ognisko z pieczeniem kiełbasek

▪ Korzystanie z obiektów i urządzeń sportowych ośrodka

▪ Ubezpieczenie NNW

 

UWAGI: Przejazd zamówionym autokarem  dla grupy  w obie strony wynosi 6.500 zł (przy grupie 40osób wyniesie 160 zł) Obowiązkowa opłata klimatyczna płatna na miejscu w kwocie ok 2 zł/os/ dziennie.  W pokojach znajdują się leżaki i parawany. Dopłata 35% do zakwaterowania 1 osoby w  domku. Możliwość zakwaterowanie do 4 osób w jednym domku.

Dodatkowe informacje

  • Cena: 1830 zł
  • Data wyjazdu: sobota, 29 sierpień 2020
  • Data powrotu: piątek, 11 wrzesień 2020
Wyświetlony 108 razy