Walentynki na Tropikalnej Wyspie Wyróżniony

WALENTYNKI W TROPICAL ISLANDS

 

Wyjazd Z Legnicy o godz. 6.00. Pobyt i zabawa w fascynującej krainie tropików pod dachem, z prawdziwą plażą nad wodą, lasem tropikalnym oraz oryginalnymi budowlami z krajów ze strefy międzyzwrotnikowej. To cały dzień zabawy, mnóstwo atrakcji, radości i relaksu dla młodszych i starszych. Niezapomniane wodne szaleństwa gwarantuje kanał ze sztucznymi falami, dwie podziemne ślizgawki, a także jaccuzi i cztery różne zjeżdżalnie - od łagodnej ślizgawki familijnej ze specjalnymi oponami do zjeżdżania po ślizgawkę turbo, na której można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę. Korzystanie ze strefy Tropikalnej i Amazonii.

AMAZONIA to nowa, otwarta przez cały rok strefa na wolnym powietrzu: ma 35.000 metrów kwadratowych, mnóstwo atrakcji wodnych, rozległe murawy do leżakowania i obiekty rekreacyjne. Temperatura w ciągu dnia w Tropical Islands to 25°C w cieniu, woda w Morzu Południowym ma 28°C, w lagunie Bali 31°C.

 

Świadczenia:

  • przejazd autokarem
  • opieka przewodnika
  • ubezpieczenie NNW i KL

 

UWAGI: Bilet wstępu całodniowy do Tropical Islands dodatkowo płatny: dorośli 37€, dzieci od 6-14 lat 31€. Studenci, seniorzy-31€.  Bilet "Tropiki" upoważnia do wstępu do Strefy Tropikalnej oraz do strefy zewnętrznej AMAZONIA. Dla chętnych, w obiekcie Tropical Island - dodatkowo płatne: wieżowa zjeżdżalnia african  jungle lift: 3.50€, przejście do strefy saun 14€. Posiłek w Tropikal Island – od ok. 10,50€.

Dodatkowe informacje

  • Cena: 150 ZŁ | WOLNE MIEJSCA – 15
  • Data wyjazdu: sobota, 12 luty 2022
Wyświetlony 2491 razy