Wczasy w Polsce- Pogorzelica

WCZASY REKREACYJNE

Ośrodek "DIUNA" - POGORZELICA

 

POGORZELICA- to jedna z najczęściej popularnych miejscowości wypoczynkowych położona nad morzem Bałtyckim w północno-zachodniej Polsce. Słynie z bogatych walorów przyrodniczych- wszechobecnej zieleni i zachwycającej plaży. POGORZELICA to typowa miejscowość turystyczna z licznymi atrakcjami takimi jak: piękna szeroka złocista plaża, sosnowy bór bażynowy, żywicze lasy sosnowo- brzozowe, jezioro Liwia Łuża, Kanał Liwka, nadmorski szlak turystyczny oraz kolejka wąskotorowa kursująca na trasie Pogorzelica- Trzęsacz.

 OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „DIUNA”  - w Pogorzelicy otoczony jest bujną zielenią i przestrzennym terenem rekreacyjnym, który otula las sosnowy tworzą idealne miejsce do wypoczynku. Obiekt Diuna dysponuje budynkiem hotelowym oraz zakwaterowaniem w bungalowych, własną jadalnią, salą konferencyjną i dyskotekową, trzema świetlicami: audiowizualnej, dydaktycznej i lekcyjnejDO DYSPOZYCJI W OŚRODKU:  boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, atestowany plac zabaw dla najmłodszych oraz kameralny krąg ogniskowy. Strzeżona i czysta  plaża znajduje się w odległości 350 metrów od obiektu. W pobliżu ośrodka: promenada spacerowa, lodziarnie i sklepy.

 

Cena zawiera:

Zakwaterowanie w murowanych domkach bungalowych pokoje 2- 3 osobowe

z pełnym węzłem sanitarnym i TV - 10 NOCY

▪ PEŁNE WYŻYWIENIE- 3 x DZIENNIE

▪ Opieka medyczna- pielęgniarka dochodząca

▪ Zabiegi Grupowe: gimnastyka, nordik walking,  

▪ wycieczki piesze po okolicy

▪ wieczorki taneczne

▪ ognisko z pieczeniem kiełbasek

▪ Korzystanie z obiektów i urządzeń sportowych ośrodka wraz z

niezbędnym sprzętem

▪ Ubezpieczenie NNW, TFG, TFP

 

UWAGI:  REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY !!! SUPER OFERTA przy 2 osobach dorosłych - pierwsze dziecko gratis, drugie 50% ceny.

Istnieje  możliwość przejazdu zamówionym autokarem  dla grupy  w obie strony   (cena zależna od ilości zgłoszonych osób)  Obowiązkowa opłata klimatyczna płatna na miejscu w kwocie ok 3zł/os/ dziennie.  W pokojach znajdują się czajniki, leżaki i parawany. Dopłata 35% do zakwaterowania 1 osoby w pokoju. Dodatkowo możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji na wypadki losowe i Covid. Więcej informacji w biurze.

Dodatkowe informacje

  • Cena: 1.580 zł
  • Data wyjazdu: sobota, 21 sierpień 2021
  • Data powrotu: wtorek, 31 sierpień 2021
Wyświetlony 42 razy