O NAS

Biuro Sun Travel od 2016 roku prowadzone jest przez właścicielkę- Krystynę Kita, która przez 20 lat współzarządzała Biurem Podróży Voyager.

Doświadczenie minionego okresu, pasja, serdeczność, otwartość na nowe inicjatywy turystyczne oraz pragnienia i potrzeby klientów realizowane są w naszym  Biurze SUN TRAVEL.

CO ROBIMY?

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych w KRAJU, EUROPIE I NA ŚWIECIE dla:

► klienta indywidualnego

 ► Firm  

► Dzieci i młodzieży (obozy i kolonie letnie, zimowiska w górach, zielone szkoły)

► grup zorganizowanych

Dopasowujemy programy i wyjazdy do potrzeb i oczekiwań Naszych klientów w dowolnie wybranych miejscach i terminach.

Dużym powodzeniem cieszą się organizowane przez nas  wyjazdy pielgrzymkowe, w  których łączymy zwiedzanie miejsc świętych z wypoczynkiem nad morzem lub oceanem.

Pośredniczymy w sprzedaży wczasów rodzinnych i indywidualnych oferowanych przez renomowanych i sprawdzonych touroperatorów we wszystkich miejscach na świecie.

W stałej sprzedaży posiadamy bilety lotnicze wszystkich linii międzynarodowych oraz autokarowe do każdego miejsca w Europie.

NASZE ATUTY:

Zapewniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pilotów i przewodników. Dysponujemy bardzo dobrą i sprawdzoną bazą hotelową oraz wygodnym transportem autokarowym i lotniczym. Każdy uczestnik objęty jest szczególną ochroną ubezpieczeniową: NNW, KL i Bagaż w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

 Zawsze zapewniamy wysoki standard usług, miłą i fachową obsługę. Jesteśmy profesjonalistami, dbamy o przyjemne, satysfakcjonujące spędzenie czasu przez naszych klientów. Służymy radą, pomocą w wyborze kierunku podróżowania.